Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JBXSR2G10FSSDSR
JBXSR2G10FSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JBXSR2G10FSSDSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JBXSR2G10FSSDSR
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela JBXSR2G10FSSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1886 pcs Podatkovni list JBX Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 830V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 2
Shell material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Serija JBX Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 8A