MS27466T19F32SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27466T19F32SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27466T19F32SL |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MS27466T19F32SL | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| količina Na voljo | 2727 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 19-32 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SMS27466T19F32SL |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 32 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Vstavi material | Thermoplastic | Ingress Protection | Environment Resistant |
| Vključuje | - | Barva ohišja | Silver |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Material spenjanja oreškov, plating | - |