Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27466T25B24SA
MS27466T25B24SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27466T25B24SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27466T25B24SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1463 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27466T25B24SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1463 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27466T25B24SA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A, 23A