Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS27467T15F19SL
MS27467T15F19SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T15F19SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T15F19SL
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 3025 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T15F19SL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 3025 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena SMS27467T15F19SL
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp