Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS27467T17F26SC-LC
MS27467T17F26SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T17F26SC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T17F26SC-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T17F26SC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1785 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-36625
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm)