Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27467T19F32SA
MS27467T19F32SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T19F32SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T19F32SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 1643 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T19F32SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 1643 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27467T19F32SA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A