Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS27467T25B43SL
MS27467T25B43SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T25B43SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T25B43SL
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 43POS STRGHT SCKT
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 1991 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T25B43SL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 43POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 1991 pcs Podatkovni list 8LT Series, MIL-DTL-38999 Series I
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 16 (20), 20 (23)
Uporaba Shielded Atributi atributov -
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
Druga imena SMS27467T25B43SL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MS27467T25B43SL Velik premer dobavljen 25-43
Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN HSG PLUG 43POS STRGHT SCKT Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm) Premer spojne gredi Cadmium