Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS27467T25B46SC-LC
MS27467T25B46SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27467T25B46SC-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27467T25B46SC-LC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1292 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27467T25B46SC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1292 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-46 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-37486
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 46 (44 + 2 Coax) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Cadmium Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)