Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27468T15F19SA
MS27468T15F19SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T15F19SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27468T15F19SA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1417 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27468T15F19SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1417 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27468T15F19SA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A