MS27468T23F55S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T23F55S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27468T23F55S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 55C 55#20 SKT J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MS27468T23F55S | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8LT 55C 55#20 SKT J/N | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 946 pcs | Podatkovni list | 8LT Series Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | H | Shell Size - Vstavi | 23-55 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-38760 | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 55 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | 50.0µin (1.27µm) | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets | Barva | Silver |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MS27468T23F55SB - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP - Na zalogi:
- del #:
MS27468T23F55PA - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
8LT 55C 55#20 PIN J/N - Na zalogi:
1315
MS27468T23F55S-LC - Proizvajalci:
Amphenol Aerospace Operations - Opis:
LJT 55C 55#20 SKT RECP - Na zalogi:
4015
MS27468T23F55SA - Proizvajalci:
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS - Na zalogi:
MS27468T23F55SA-LC - Proizvajalci:
CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT - Na zalogi: