Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27468T25B43PB
MS27468T25B43PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T25B43PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27468T25B43PB
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 869 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27468T25B43PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 869 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-38882 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy