Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27468T25B46P
MS27468T25B46P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T25B46P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27468T25B46P
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 965 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27468T25B46P Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 965 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27468T25B46P Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 46 (44 + 2 Coax)
natančen opis 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A, 45A