Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27468T25F24P
MS27468T25F24P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27468T25F24P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27468T25F24P
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 739 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS27468T25F24P Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 739 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27468T25F24P Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A, 23A