MS27474T14F18S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27474T14F18S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27474T14F18S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8T 18C 18#20 J/N |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
Product parameter
| številka dela | MS27474T14F18S | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8T 18C 18#20 J/N | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1236 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | D | Shell Size - Vstavi | 14-18 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series II | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-40556 | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 18 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstavi material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | - | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets | Barva | Silver |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MS27474T14F18SC - Proizvajalci:
Amphenol Aerospace Operations - Opis:
CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP - Na zalogi: