MS27497T16B26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27497T16B26P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS27497T16B26P |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8T 26C 26#20 RECP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | MS27497T16B26P | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8T 26C 26#20 RECP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 1975 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | E | Shell Size - Vstavi | 16-26 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series II | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 1792-40850 | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 26 |
| Tip montaže | Panel Mount | Montažna funkcija | Flange |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |
| Končna debelina - parjenje | - | Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Male Pins | Barva | Olive Drab |
| Odpiranje kabla | - | Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MS27497T16B26A - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
8T 26C 26#20 RECP - Na zalogi:
1805
- del #:
MS27497T16B26PA - Proizvajalci:
Amphenol Aerospace Operations - Opis:
CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP - Na zalogi:
MS27497T16B26AA - Proizvajalci:
8T 26C 26#20 RECP - Na zalogi:
1842
MS27497T16B26P - Proizvajalci:
MS27497T16A99PB - Proizvajalci:
CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP - Na zalogi:
MS27497T16B26PA-LC - Proizvajalci:
CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT - Na zalogi:
MS27497T16B26S - Proizvajalci:
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT - Na zalogi:
MS27497T16B26PLC - Proizvajalci: