Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27505E15F35PC
MS27505E15F35PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27505E15F35PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27505E15F35PC
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 37C 37#22D PIN RECP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MS27505E15F35PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 37C 37#22D PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1728 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-41327 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm) Material backshell, Plating -