Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27656T21F41PA
MS27656T21F41PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27656T21F41PA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27656T21F41PA
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
In Stock 1470 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27656T21F41PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
količina Na voljo 1470 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27656T21F41PA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A