Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27656T25F19S
MS27656T25F19S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27656T25F19S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27656T25F19S
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1388 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27656T25F19S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1388 pcs Podatkovni list 8LT Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27656T25F19S Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A