Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS27656T25F29S
MS27656T25F29S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS27656T25F29S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS27656T25F29S
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 29POS WALL MNT W/SCKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1634 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS27656T25F29S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 29POS WALL MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1634 pcs Podatkovni list 8LT Connectors8LT Series, MIL-DTL-38999 Series I
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless Material školjke, Dokončaj -
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS Status Bulk
Druga imena SMS27656T25F29S delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount, Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MS27656T25F29S Velik premer dobavljen 25-29
Lastnosti - Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT 29POS WALL MNT W/SCKT Trenutna ocena 13A