UT0024-48SH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UT0024-48SH6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | UT0024-48SH6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | UT0024-48SH6 | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3578 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik ali območje - AWG | 16 |
| Uporaba | Shielded | Atributi atributov | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Tip | For Female Sockets | Smerno usmerjanje | Crimp and Solder |
| Zaključek ščita | Circular | Material školjke, Dokončaj | - |
| Shell Finish | Zinc Alloy, Halogen Free | Serija | Trim Trio® UTO |
| RoHS Status | Bulk | Plug / Mating Plug Diameter | Silver |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C | Število pozicij | 48 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Panel Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Številka izdelka proizvajalca | UT0024-48SH6 | Velik premer dobavljen | 24-48 |
| Vstavi material | - | Vključuje | - |
| Lastnosti | - | Razširjen opis | 48 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |
| Opis | CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT | Tok - Max / Contact | Bayonet Lock |