Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > UTS6JC12E10S
UTS6JC12E10S
UTS6JC12E10S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UTS6JC12E10S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UTS6JC12E10S
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela UTS6JC12E10S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3612 pcs Podatkovni list UTS Hi Seal Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Polyamide (PA), Nylon Shell Finish -
Serija Trim Trio® UTS Hi Seal Pakiranje Bulk
Druga imena SOU1519 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polychloroprene
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 4.5A Kontaktni material Brass