Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > UTS714D19S32
UTS714D19S32
UTS714D19S32
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UTS714D19S32 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UTS714D19S32
Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela UTS714D19S32 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3840 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Polyamide (PA), Nylon Shell Finish -
Serija Trim Trio® UTS Hi Seal Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polychloroprene
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Trenutna ocena 4A Kontaktni material Brass