Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GEN42000
GEN42000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GEN42000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GEN42000
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela GEN42000 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2038 pcs Podatkovni list PISTONCAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 750V
Velikost / dimenzija 0.312" Dia (7.92mm) Serija PISTONCAP®
Q @ Frek 250 @ 20MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.875" (22.23mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Glass natančen opis 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
Capacitance Range 1 ~ 42pF Vrsta prilagajanja Side