Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GL15AR120002
GL15AR120002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GL15AR120002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GL15AR120002
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 120NH SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 20794 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela GL15AR120002 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXED IND 120NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 20794 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija - Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GL15 Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Air Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 120nH Unshielded Inductor Nonstandard