Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLAR2220
GLAR2220
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLAR2220 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLAR2220
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 220NH 360MA 290MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 26596 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela GLAR2220 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 220NH 360MA 290MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 26596 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLA Ocene -
Q @ Frek 25 @ 25.2MHz Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna 230MHz
Lastnosti - natančen opis 220nH Unshielded Molded Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 360mA