Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > GLU1R210
GLU1R210
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GLU1R210 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GLU1R210
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 1.2UH 180MA 750MOHM SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 63975 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela GLU1R210 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis FIXD IND 1.2UH 180MA 750MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 63975 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija SURFCOIL® GLU Ocene -
Q @ Frek 25 @ 7.96MHz Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
Lastnosti - natančen opis 1.2µH Unshielded Molded Inductor 180mA 750 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Trenutna ocena 180mA