Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GNL8R050
GNL8R050
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GNL8R050 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GNL8R050
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V SMD
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela GNL8R050 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3052 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Velikost / dimenzija 0.158" Dia (4.01mm) Serija PISTONCAP®
Q @ Frek 1000 @ 250MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Sapphire
natančen opis 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V Side Surface Mount Capacitance Range 0.8 ~ 8pF