Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GNR8R050
GNR8R050
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GNR8R050 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GNR8R050
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela GNR8R050 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2823 pcs Podatkovni list GN,GU,GW Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm) Serija PISTONCAP®
Q @ Frek 1000 @ 250MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže User Defined
Višina - sedež (maks.) 0.470" (12.00mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Sapphire natančen opis 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V User Defined
Capacitance Range 0.8 ~ 8pF Vrsta prilagajanja -