Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GUV1R200
GUV1R200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GUV1R200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GUV1R200
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela GUV1R200 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3347 pcs Podatkovni list GN,GU,GW Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Velikost / dimenzija 0.075" Dia (1.90mm) Serija PISTONCAP®
Q @ Frek 4000 @ 250MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.80mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Sapphire natančen opis 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Top Through Hole
Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF Vrsta prilagajanja Top