Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GXF15003
GXF15003
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GXF15003 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GXF15003
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 2.5-15PF 200V TH
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela GXF15003 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 2.5-15PF 200V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17570 pcs Podatkovni list GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.402" W (11.00mm x 10.20mm) Serija FILMTRIM®
Q @ Frek 1500 @ 1MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE) natančen opis 2.5 ~ 15pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole
Capacitance Range 2.5 ~ 15pF Vrsta prilagajanja Top and Bottom