Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GXQ3R501
GXQ3R501
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GXQ3R501 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GXQ3R501
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 1-3.5PF 300V TH
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela GXQ3R501 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 1-3.5PF 300V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19323 pcs Podatkovni list GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 300V
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Serija FILMTRIM®
Q @ Frek 1500 @ 1MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE) natančen opis 1 ~ 3.5pF Trimmer Capacitor 300V Side Through Hole
Capacitance Range 1 ~ 3.5pF Vrsta prilagajanja Side