Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GZC15104
GZC15104
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GZC15104 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GZC15104
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 10-150PF 100V TH
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela GZC15104 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 10-150PF 100V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10973 pcs Podatkovni list GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm) Serija FILMTRIM®
Q @ Frek 200 @ 1MHz Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Polycarbonate (PC) natančen opis 10 ~ 150pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
Capacitance Range 10 ~ 150pF Vrsta prilagajanja Top and Bottom