Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > GZC80000
GZC80000
GZC80000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GZC80000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GZC80000
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 8-80PF 100V TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela GZC80000 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 8-80PF 100V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23971 pcs Podatkovni list GC,GSX,GX,GY,GZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Serija FILMTRIM®
Q @ Frek 200 @ 1MHz Pakiranje Bulk
Druga imena SG3010 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Polycarbonate (PC)
natančen opis 8 ~ 80pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitance Range 8 ~ 80pF