Domov > Izdelki > kondenzatorji > Trat, Spremenljivi kondenzatorji > SGNMA3T20009
SGNMA3T20009
SGNMA3T20009
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SGNMA3T20009 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SGNMA3T20009
Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SGNMA3T20009 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3012 pcs Podatkovni list SGNMA3T20009 Drawing
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V
Velikost / dimenzija 0.280" Dia (7.11mm) Serija SGNMA3T
Q @ Frek 2000 @ 100MHz Pakiranje Bulk
Druga imena SG9070 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.490" (12.45mm) Lastnosti Non-Magnetic
Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE) natančen opis 2 ~ 20pF Trimmer Capacitor 1000V Top Surface Mount
Capacitance Range 2 ~ 20pF Vrsta prilagajanja Top