Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > HCJ0603ZT0R00
HCJ0603ZT0R00
HCJ0603ZT0R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HCJ0603ZT0R00 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HCJ0603ZT0R00
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0 OHM JUMPER 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela HCJ0603ZT0R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0 OHM JUMPER 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 857636 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecHCJ Series
Kategorija upori Toleranca Jumper
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija HCJ
Odpornost 0 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena HCJ0603ZT0R00TR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Foil