Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > HVCB2010FKC10M0
HVCB2010FKC10M0
HVCB2010FKC10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HVCB2010FKC10M0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HVCB2010FKC10M0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 1% 1W 2010
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela HVCB2010FKC10M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54102 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Serija HVC
Odpornost 10 MOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
Druga imena HVCB 2010 T2 10M 1% I