Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RC12JB15M0
RC12JB15M0
RC12JB15M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RC12JB15M0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RC12JB15M0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15M OHM 1/2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RC12JB15M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15M OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 472522 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRC Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Serija RC
Odpornost 15 MOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RC 1/2 15M 5% A