Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF0402FT2R87
RMCF0402FT2R87
RMCF0402FT2R87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF0402FT2R87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF0402FT2R87
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.87 OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RMCF0402FT2R87 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.87 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13393795 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RMCF
Odpornost 2.87 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena RMCF0402FT2R87-ND
RMCF0402FT2R87TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.87 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film