Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF0603JT1R00
RMCF0603JT1R00
RMCF0603JT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF0603JT1R00 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF0603JT1R00
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 5% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela RMCF0603JT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13121214 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RMCF
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena RMCF 1/16 1 5% R