Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF0805FG63K4
RMCF0805FG63K4
RMCF0805FG63K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF0805FG63K4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF0805FG63K4
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 63.4K OHM 1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RMCF0805FG63K4 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 63.4K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8849565 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RMCF
Odpornost 63.4 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 63.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film