Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RMCF1206FT464K
RMCF1206FT464K
RMCF1206FT464K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RMCF1206FT464K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RMCF1206FT464K
Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 464K OHM 1% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RMCF1206FT464K Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 464K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6161516 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev 1206
Debelina (maks.) ±100ppm/°C Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF RoHS Status Digi-Reel®
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Druga imena RMCF1206FT464KDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca RMCF1206FT464K
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 464k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 464K OHM 1% 1/4W 1206