Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0201DTE348R
RNCF0201DTE348R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0201DTE348R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0201DTE348R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 348 OHM 0.5% 1/32W 0201
Product parameter
številka dela RNCF0201DTE348R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 348 OHM 0.5% 1/32W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2208706 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Serija RNCF
Odpornost 348 Ohms Moč (Watts) 0.03W, 1/32W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 348 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film