Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0402BTC14R3
RNCF0402BTC14R3
RNCF0402BTC14R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0402BTC14R3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0402BTC14R3
Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 14.3 OHM 0.1% 1/16W 0402
Product parameter
številka dela RNCF0402BTC14R3 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 14.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1028687 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.063W, 1/16W Napetost - razčlenitev 0402
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RNCF0402BTC14R3 Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 14.3 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 14.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 Premaz, tip ohišja Thin Film