Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0402BTC47K5
RNCF0402BTC47K5
RNCF0402BTC47K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0402BTC47K5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0402BTC47K5
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Product parameter
številka dela RNCF0402BTC47K5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1664698 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RNCF
Odpornost 47.5 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 47.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film