Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0402BTE100R
RNCF0402BTE100R
RNCF0402BTE100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0402BTE100R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0402BTE100R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 0.1% 1/16W 0402
Product parameter
številka dela RNCF0402BTE100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1480749 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RNCF
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena RNCF 10 T9 100 0.1% R