Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0402CTE5K23
RNCF0402CTE5K23
RNCF0402CTE5K23
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0402CTE5K23 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0402CTE5K23
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.23K OHM 0.25% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0402CTE5K23 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.23K OHM 0.25% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1314163 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RNCF
Odpornost 5.23 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena RNC 10 T9 5.23K 0.25% R