Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0603BTC316R
RNCF0603BTC316R
RNCF0603BTC316R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0603BTC316R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0603BTC316R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 316 OHM 0.1% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela RNCF0603BTC316R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 316 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1535926 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RNCF
Odpornost 316 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena RNC 16 T2 316 0.1% R