Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0603DKE3R40
RNCF0603DKE3R40
RNCF0603DKE3R40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0603DKE3R40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0603DKE3R40
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.4 OHM 0.5% 1/16W 0603
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0603DKE3R40 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.4 OHM 0.5% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2258449 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RNCF
Odpornost 3.4 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 3.4 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film