Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0805BKC8K25
RNCF0805BKC8K25
RNCF0805BKC8K25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0805BKC8K25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0805BKC8K25
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.25K OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0805BKC8K25 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.25K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 857359 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
Odpornost 8.25 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena RNC 20 T2 8.25K 0.1% I