Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0805BKT82R5
RNCF0805BKT82R5
RNCF0805BKT82R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0805BKT82R5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0805BKT82R5
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82.5 OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0805BKT82R5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 155360 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
Odpornost 82.5 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W